Lunar-Glow to niespotykanej skali projekt dla naszego bezpieczeństwa. Seria niewidocznych w świetle dziennym powłok, rozświetlających zabezpieczone powierzchnie w warunkach ograniczonej widoczności.

Po nałożeniu powłoki, spryskana powierzchnia uzyskuje zdolność odbijania promieni świetlnych w kierunku źródła (latarka, reflektor samochodowy). Dzięki tej unikalnej właściwości, którą nadają zaawansowane mikro-drobiny znajdujące się w preparacie, zabezpieczona powierzchnia staje się doskonale widoczna, nie oślepiając przy tym innych osób.

Zabezpieczone powierzchnie stają się doskonale widoczne w warunkach ograniczonej widocznści. Dzięki temu preparaty stanowią idealne rozwiązanie dla amatorów nocnych spacerów, joggingu czy przejażdżek rowerowych. Spryskując wózek dziecięcy czy szkolny plecak zwiększamy po zmroku widoczność i bezpieczeństwo naszych dzieci.

Najbardziej uniwersalnym preparatem z serii Lunar Glow jest powłoka Lunar PRO. Jest on preparatem dedykowanym do materiałów tekstylnych, jednak bez zastrzeżeń możemy wykorzystywać jego działanie na rowerze, kasku jak również materiałach chropowatych i chłonnych. Należy jednak pamiętać , iż działanie powłoki na powierzchniach płaskich i śliskich jest dość krótkie, ponieważ odblaskowe mikro-drobiny słabo się z nimi łączą, łatwo się wykruszają. Dlatego też pierwsze mycie zmywa powłokę.

Efekt odbijania światła można zawsze sprawdzić poprzez wykonanie zdjęcia z fleszem przy pomocy telefonu komórkowego. Dzięki temu można zweryfikować konieczność odnowienia lub uzupełnienia powłoki. Efekt odblaskowy znika po kilku cyklach mycia lub prania.